Hakkımızda

Kankim Kimya

1996 yılında deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından kurulmuş olan kurulduğu ilk zamanlardan bugüne kalitenin tek adresi olma bilinciyle hareket eden Çağkan Kankim Kimya Ltd. Şti. ekibini de bu yönde oluşturmuştur. Yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmektedir. 

Sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Çağkan Kankim Kimya Ltd. Şti. kimyasal madde, solvent hammadde, satış ve temininde en etkin ve güvenilir firmalardan birisidir. Kurulduğu yıldan beri her geçen gün kendini daha da geliştiren firmamız ürün gamını yalnızca solvent ile sınırlı bırakmamış, üretim portföyüne yeni ürünler ekleyerek sektöre faydalı olmaya devam etmiştir.

Son dönemlerde oluşan talepler karşısında arzı oluşturabilmek amacıyla son kullanıcıya kadar ulaşacak temel endüstriyel teknik ürünler, yat ve gemi kimyasalları, hijyen-temizlik ürünleri, oto bakım ürünleri, aeresoller (kalıp koruyucu ve temizleyici) üretimine de karar veren grubumuz, mamül ve yarı mamül üretim zeminini Adakan Endüstriyel Kimya ve Denizcilik A.Ş. firmamız bünyesinde oluşturmuştur. Bununla birlikte tüm grup şirketlerini ADAKAN GROUP çatısı altında toplamıştır.

Çağkan Kankim Kimya Ltd.Şti. olarak yenilikçi bakış açısıyla hareket ediyor ve ürünlerimize sahip olduğumuz tüm kaliteyi aktarıyoruz. Ürünlerimizi son tüketiciye kadar ulaşacak yeterlilikte sunuyor, sahip olduğumuz sağlam ve kaliteli ürün kimliğini korumak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Müşteri  memnuniyeti ve sürekliliğini hedefleyen firmamız  ileri teknoloji ve alanında gelişmiş çalışma ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizleri aramızda görmekten kıvanç duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Çağkan Kankim Kimya Ltd.Şti. 

Misyonumuz

Çağkan Kankim Kimya Ltd. Şti. kaliteli ürünler sunmak, taleplere alternatif çözümler üretmek, planlama, üretim ve sonuçlandırma aşamalarına kadar denetim ve kontrolü elinde tutmak, sürecin tamamına katkı sunmak prensipleri ile hizmet vermektedir.


Çağkan Kankim Kimya Ltd. Şti. her geçen gün yapısını daha da geliştirmektedir. Bilgi ve birikimin verdiği kaliteyi, sahip olduğu teknolojik imkânlar ile bütünleşmiş anlayışını müşterilerine ürünleri ile sunmaktadır. Sürekli çözüm üreten, yol gösterici, seçenekli ve sektörün amacına uygun yaklaşımlar ile hareket etmektedir. 

Vizyonumuz

Firmamızın en asli hedefi profesyonel hizmet kadrosu, çağa uygun üretim anlayışı, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile 1996’dan bu yana elde ettiği tecrübeyi en geniş kitlelere ulaştırılabilmek ve bu noktada sektöre de büyük bir katkı sunabilmektedir.

Çağkan Kankim Kimya Ltd. Şti. profesyonel bakış açısı ve çözüm ortakları ile hedefe ulaşmak isteyen herkesin güveni, kurumsallığı ve samimiyeti göreceği lider bir kuruluş olarak yoluna devam edecektir.